Jubileusze Drukuj

Poniżej prezentujemy listę, która została automatycznie wygenerowana na podstawie roku założenia zespołu. Nie oznacza to, że konkretny zespół akurat świętuje jubileusz. Jednak istnieje duża szansa, że taka uroczystość będzie miała miejsce. Dlatego odsyłamy na strony internetowe poszczególnych zespołów. A w przyszłości zadbamy o to, żeby informacje o koncertach galowych były umieszczane w poniższych tabelach.



ROK 2014

ZespółJubileusz
Zespół Pieśni i Tańca Akademii Górniczo - Hutniczej "Krakus" im. Wiesława Białowąsa65
Polish Folk Dancers "Dolina"65
Zespol Pieśni i Tańca "Mazury" Polskiej YMCA w Londynie65
Zespół Pieśni i Tańca "Beskid"60
Zespół Folklorystyczny "Narwianie"60
Zespół Pieśni i Tańca "Warmia"60
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego "Słowianki"55
Zespół Pieśni i Tańca "Młody Toruń"50
Zespół Tańca Ludowego "KOS"50
Zespół Regionalny Pieśni i Tańca "Bierowianie"45
Studencki Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Śląskiego "Katowice"45
Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "Połoniny"45
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej "Krąg"45
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Dolina Dunajca"45
Zespół pieśni i tańca "Karolaki"45
Zespół Pieśni i Tańca "Limanowianie"45
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu "Łany"40
Zespół Tańca Ludowego "Biawena"40
Zespół Regionalny "Regle" im. Jana Jędrola40
Zespół Pieśni i Tańca "Bielsko"40
Zespół Pieśni i Tańca "Bychlewianka"40
Zespół Regionalny "Hyrni"40
Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna"40
Zespół Pieśni i Tańca "Wolbromiacy"35
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie35
Zespół Góralski "Hamernik"35
Dziecięcy Zespół Regionalny "Szarotki"35
Zespół Tanceczny "Oldrzychowice"35
Zespół Pieśni i Tańca "Pomorze"35
Zespół Regionalny "Magurzanie"30
Zespół Ludowy „Pieńkowianie”30
Zespół Pieśni i Tańca "Kozianie"30
Harcerski Zespół Pieśni i Tańca "Grześ"30
Dziecięcy Zespół Góralski "Mali Hamernicy"30
Zespół Folklorystyczny "Snutki"30
Zespół Regionalny "Mystkowianie"30
Zespół Góralski "Ślebodni"30
Zespół Tańca Ludowego "Leszczyniacy"30
Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Chmielanie"30
Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu25
Zespół Folklorystyczny "Lazurki"25
Zespół Pieśni i Tańca "Kalina" z Domaniewic25
Zespół Regionalny "Zielony Jawor"25
Zespół Pieśni i Tańca "Grajewianie"25
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Piątkowioki"20
Zespół Pieśni i Tańca "Bystrzyca"20
Dziecięcy Zespół Regionalny "Stryszawskie Gronicki"20
Zespół Pieśni i Tańca "Mali Maniowianie" im. ks. Antoniego Siudy20
Kociewski Zespół Regionalny "Burczybas"20
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Ślązaczek"20
Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Kłomnickie Płomyczki"20
Zespół "Frantówki Bysławskie"15
Zespół Ludowy "Trzebiatowiacy"15
Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki"15
Zespół Tańca Ludowego "Cybinka"15
Zespół regionalny "Gaiczek z Bielic"15
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Rajczańska" Im. Bronisława Zaremby15
Dziecięcy Zespół Regionalny "Hulajniki"15
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy"15
Zespół Pieśni i Tańca "Dębianie"15
Dziecięcy Zespół pieśni i Tańca "Tęcza"15
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lęborska"10
Zespół Folklorystyczny "Ziemia Wrzesińska"10
Zespół Regionalny "Mali Magurzanie"10
Zespół Pieśni i Tańca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie10
Zespół Śpiewaczy "Małe Ligockie Wrzosy"10
Staropolanie10
Zespół Pieśni i Tańca "Stella Polonia"10
Zespół Regionalny "Spod Kikuli"10
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Zbójnicok"10
Polonijny Zespół Tańca Ludowego "Lasowiacy"10
Polonijny Zespół Pieśni i Tańca "Koniczyna"5
Dolnośląski Zespół Folklorystyczny "Warzęgowianie"5
Grupo Folclórico Polonês do Paraná "Wisła"5

ROK 2015

ZespółJubileusz
Grupo "Krakus"85
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Zawady"85
Zespół Folklorystyczny "Szamotuły"70
Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo"65
Zespół Pieśni i Tańca "Bandoska"65
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej65
Zespół Pieśni i Tańca "Cracovia"60
Zespół Regionalny "Wierchowianie"60
Polski Zespół Artystyczny Pieśni i Tańca "Wilia"60
Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych"60
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "Koderki"55
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego "Jawor" 55
Zespół Regionalny "Mietniowiacy"55
Dziecięcy zespół folklorystyczny "Kujawy"50
Zespół Pieśni i Tańca "Wyszków"50
Zespół Pieśni i Tańca "Anilana"45
Zespół Pieśni i Tańca "Podlasie"45
Zespół Tańca Ludowego "Warszawa" Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca "Nysa"45
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego "Jantar"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Tańca Ludowego Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku "Neptun"40
Polish Vocal-Dance Ensemble "Łowicz"40
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Rzeszowskiego "Resovia Saltans"40
Zespół Pieśni i Tańca "Sieradzanie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Jubilat"40
Zespół Pieśni i Tańca "Kębłowo"40
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca "Jedliniok" Uniwersytetu Przyrodniczego40
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Orawa" im. Emila Miki40
Polski Zespół Tańca Ludowego "Syrena"40
Szkolny Zespół Ludowy "Trójczyce"40
Zespół Folklorystyczny "Kostrzanie"40
Zespół Tańca Ludowego "Diabaz"40
Zespół Pieśni i Tańca "Małe Słowianki"40
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Pisarzowianie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Powiślanie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Legnica"40
Zespół Pieśni i Tańca "Płomienie"35
Warszawski Zespół Pieśni i Tańca "Gaik"35
Kaszubski Zespół Folklorystyczny "Krëbane"35
Zespół Pieśni i Tańca "Przemyśl"35
Zespół Pieśni i Tańca "Roztocze"35
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Leżajska"35
Zespół Pieśni i Tańca "Modrzewiacy"35
Zespół Regionalny "Sądeczoki"35
Reprezentacyjny Polski Zespół Pieśni i Tańca "Wileńszczyzna"35
Ludowy Zespół Artystyczny "Kasztelanka"30
Zespół Regionlany "Modlniczanki"30
Zespół Folklorystyczny " Dawidenka " 30
Zespół Tańca Ludowego "Kundzia"30
Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie"30
Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"30
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"30
Zespół Pieśni i Tańca "Kujawy"30
Zespół Folklorystyczny "Jurajskie Igraszki"25
Zespół Pieśni i Tańca "Rochy"25
Młodzieżowo - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Kaszebe"25
Zespół Pieśni i Tańca "Wisła"20
Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Osiny"20
Zespół "Kupskie Echo"20
Dziecięcy Zespół Górali "Dzianiszanie"20
Zespół Regionalny "Grojcowianie"20
Zespół Pieśni i Tańca Ludowego "Żory"20
Grupa Regionalna "Michalczowa"15
Zespół Pieśni i Tańca "Hanka"15
Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz – Gdański "Jagódki"15
Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie"15
Zespół Pieśni i Tańca "Chludowianie"15
Artystyczny Zespół Ludowy "Białe Kurpie"15
Zespół Pieśni i Tańca "Karpaty"15
Zespół "Kuźnia Artystyczna"15
Zespół Pieśni i Tańca "Chorzów"15
Zespół Regionalny "Konwalia"15
Zespół Folklorystyczny "Dankowianie" z Dankowic15
Zespół Tańca Ludowego "Perła"10
Dance Ensemble "Zajączek"10
Folklorystyczny Zespół Pieśni i Tańca "Polski Łan"10
Grupa Nieformalna "Grodzisko"10
Zespół Folklorystyczny "Ozorkowianie"10
Dziecięcy Zespół Regionalny "Kropelki Rosy"10
Zespół Tolkmiczanki10
Spiski Zespół Regionalny "Bystry Potok"5
Ludowy Zespól Taneczny "Wawel"5
Teatr Pieśni i Tańca "Patrimonium"5


 
strona korzysta z plików cookies