Jubileusze Drukuj

Poniżej prezentujemy listę, która została automatycznie wygenerowana na podstawie roku założenia zespołu. Nie oznacza to, że konkretny zespół akurat świętuje jubileusz. Jednak istnieje duża szansa, że taka uroczystość będzie miała miejsce. Dlatego odsyłamy na strony internetowe poszczególnych zespołów. A w przyszłości zadbamy o to, żeby informacje o koncertach galowych były umieszczane w poniższych tabelach.



ROK 2015

ZespółJubileusz
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Zawady"85
Grupo "Krakus"85
Zespół Folklorystyczny "Szamotuły"70
Zespół Pieśni i Tańca "Zduńskowolanie" im. Zygmunta Wróblewskiego65
Zespół Pieśni i Tańca "Bandoska"65
Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo"65
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej65
Zespół Regionalny "Wierchowianie"60
Zespół Pieśni i Tańca "Cracovia"60
Polski Zespół Artystyczny Pieśni i Tańca "Wilia"60
Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych"60
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego "Jawor" 55
Zespół Regionalny "Mietniowiacy"55
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "Koderki"55
Dziecięcy zespół folklorystyczny "Kujawy"50
Zespół Pieśni i Tańca "Wyszków"50
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca "Nysa"45
Zespół Tańca Ludowego "Warszawa" Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego45
Zespół Pieśni i Tańca "Podlasie"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca "Anilana"45
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowica"45
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego "Jantar"45
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Orawa" im. Emila Miki40
Akademicki Zespół Pieśni i Tańca "Jedliniok" Uniwersytetu Przyrodniczego40
Zespół Pieśni i Tańca "Sieradzanie"40
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Rzeszowskiego "Resovia Saltans"40
Zespół Tańca Ludowego Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku "Neptun"40
Zespół Pieśni i Tańca "Legnica"40
Zespół Tańca Ludowego "Diabaz"40
Zespół Pieśni i Tańca "Kębłowo"40
Zespół Pieśni i Tańca "Powiślanie"40
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Pisarzowianie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Małe Słowianki"40
Polish Vocal-Dance Ensemble "Łowicz"40
Zespół Folklorystyczny "Kostrzanie"40
Szkolny Zespół Ludowy "Trójczyce"40
Zespół Pieśni i Tańca "Jubilat"40
Polski Zespół Tańca Ludowego "Syrena"40
Zespół Pieśni i Tańca "Przemyśl"35
Kaszubski Zespół Folklorystyczny "Krëbane"35
Warszawski Zespół Pieśni i Tańca "Gaik"35
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Leżajska"35
Reprezentacyjny Polski Zespół Pieśni i Tańca "Wileńszczyzna"35
Zespół Regionalny "Sądeczoki"35
Zespół Pieśni i Tańca "Modrzewiacy"35
Zespół Pieśni i Tańca "Płomienie"35
Zespół Pieśni i Tańca "Roztocze"35
Zespół Folklorystyczny " Dawidenka " 30
Ludowy Zespół Artystyczny "Kasztelanka"30
Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"30
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"30
Zespół Regionlany "Modlniczanki"30
Zespół Pieśni i Tańca "Kujawy"30
Zespół Tańca Ludowego "Kundzia"30
Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie"30
Zespół Folklorystyczny "Jurajskie Igraszki"25
Zespół Pieśni i Tańca "Rochy"25
Młodzieżowo - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Kaszebe"25
Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Osiny"20
Zespół "Kupskie Echo"20
Zespół Regionalny "Grojcowianie"20
Dziecięcy Zespół Górali "Dzianiszanie"20
Zespół Pieśni i Tańca Ludowego "Żory"20
Zespół Pieśni i Tańca "Wisła"20
Zespół Pieśni i Tańca "Chludowianie"15
Artystyczny Zespół Ludowy "Białe Kurpie"15
Grupa Regionalna "Michalczowa"15
Zespół Regionalny "Konwalia"15
Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie"15
Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz – Gdański "Jagódki"15
Zespół "Kuźnia Artystyczna" / "Mała Kuźnia"15
Zespół Pieśni i Tańca "Chorzów"15
Zespół Folklorystyczny "Dankowianie" z Dankowic15
Zespół Pieśni i Tańca "Hanka"15
Zespół Pieśni i Tańca "Karpaty"15
Folklorystyczny Zespół Pieśni i Tańca "Polski Łan"10
Dance Ensemble "Zajączek"10
Zespół Folklorystyczny "Ozorkowianie"10
Zespół Tolkmiczanki10
Dziecięcy Zespół Regionalny "Kropelki Rosy"10
Zespół Tańca Ludowego "Perła"10
Grupa Nieformalna "Grodzisko"10
Ludowy Zespól Taneczny "Wawel"5
Teatr Pieśni i Tańca "Patrimonium"5
Spiski Zespół Regionalny "Bystry Potok"5

ROK 2016

ZespółJubileusz
Zespół Regionalny "Istebna"115
Zespół Regionalny "Szczyrzycanie"90
Harcerski Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci Płocka" im. Druha Wacława Milke70
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Kaszuby"70
Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiacy"65
Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego65
Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej65
Zespół Pieśni i Tańca "Lasowiacy" Im. Ignacego Wachowiaka60
Zespół Pieśni i Tańca "Wiśniowa Góra"60
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Lachy"60
Zespół Pieśni i Tańca "Krakusy"60
Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Włókniarzy "Poltex"55
Zespół Regionalny "Jakubkowianie"50
Zespol Piesni i Tanca "Krokus"45
Zespół Pieśni i Tańca "Wiwaty"45
Reprezentacyjny Folklorystyczny Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Żywieckiej45
Zespół Pieśni i Tańca "Wilenka"45
Zespół Pieśni i Tańca "Wierchy" im. Józefa Szczotki45
Zespół Ludowy "Lasowianie"40
Zespół Taneczny Krąg40
Zespół "Górzanie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Konin"40
Zespół Pieśni i Tańca "Gołowianie"40
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemi Bolesławieckiej"40
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Chełmska"35
Zespół Tańca Ludowego "Mali Gorzowiacy"35
Zespół Pieśni i Tańca "Jadowniczanie"35
Zespół Pieśni i Tańca "Mały Bolesławiec"35
Zespół Ludowy "Sasanki"35
Dziecięcy Zespół Góralski "Gronicek"30
Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Skowronki"30
Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka30
Folklorystyczny Zespol Śpiewaczy "Reszelanie"30
Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Lubelskiej25
Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca "Kyczera"25
Biały Orzeł20
Zespół Pieśni i Tańca "Chabry"20
Zespół Pieśni i Tańca "Lusowiacy"20
Mazurski Zespół Pieśni i Tańca "Ełk"15
Zespół Artystyczny "Rokiczanka"15
Zespół Regionalny "Przyszowianie"15
Zespół Tańca Ludowego "Krotoszanie"15
Zespół Pieśni i Tańca "Poloneziaki"15
Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka - Grupy Dziecięce"15
Zespół Pieśni i Tańca "Szreniawa"15
Akademicki Zespół Folklorystyczny Mazowieckiej Wyższej szkoły Humanistyczno - Pedagogicznej "Masovia"15
Zespół Regionalny "Hajduki"10
Grupa Śpiewacza "Powsinianie"10
Zespół Pieśni i Tańca "Świniarsko"10
Zespół Pieśni i Tańca "Sari"10
Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego "Hajduczki"10
Zespół Folkowy "Gieni Dudki"5
Zespół Folklorystyczny "Swaty"5
Zespół Pieśni i Tańca "Rudki"5
Zespół Pieśni i Tańca "Jaślanie"5
Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Legnicka"5
Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bratkowie"5
Zespół Pieśni i Tańca "Bolesławiec"5


 
strona korzysta z plików cookies